Yükleniyor...

ÜRÜN VE HİZMETLER

İndirimli Elektrik

Ülkemizde liberalleşen elektrik piyasasında, Serbest Tüketici niteliklerine haiz tüketicilerin tedarikçilerini seçme özgürlüğü vardır. EPDK tarafından belirlenen limitlerin üzerinde tüketen abonelere indirimli elektrik satışı toptan satış kavramına girmektedir.

Yeşil Elektrik

21.yüzyılda dünyamızı bekleyen en önemli problemlerden biri sera gazlarının sebep olduğu küresel iklim değişiklikleridir. ELECTURK olarak sera gazlarının azaltılması ve karbon ayak izinin sıfırlanması konusunda tüm enerjimizle abonelerimize fırsatlar ve teşvikler yaratıyoruz. Tedarik ettiğimiz elektrik enerjisini, Temiz Enerji Sertifikası ve Gold Standart karbon kredisiyle birlikte tüketicilerimize sunarak doğaya karşı olan sorumluluğumuzu yerine getiriyoruz. ELECTURK bu konudaki hassasiyetini "Doğayla Beraber Siz de Kazanın" Mottosu ile ifade etmektedir.

Enerji Verimliliği

Rekabetin tüm sektörde en üst düzeyde yaşandığı günümüz ekonomisinde enerji, işletmelerin en önemli maliyet unsurlarından biri haline gelmiştir. ELECTURK olarak uzman kadromuzla tüm işletmelerin enerji giderlerini minimize etmek için işletmeye özel enerji verimlilik çözümleri yaratmaktayız. Bizimle iletişim kurarak işletmenize özel enerji verimlilik çözümleri öğrenebilirsiniz.

Elektrik Yan Hizmetler

ELECTURK abonelerine en uygun koşullarda ve yeşil (temiz) enerji tedarik ederken, hizmet süresince abonelerinin karşılaşabileceği, her türlü soruna karşı abonelerini bilgilendirir ve teknik konularda destek verir. Tüketim tesisine ait sayaç, kompanzasyon panosu ve trafo benzeri teknik alt yapı elemanlarının arıza, periyodik bakım, ölçüm ve kalibrasyonlarının yapılmasında destek olur.

Sektörel Eğitim ve Danışmanlık

ELECTURK son dönemlerde ülkemizde en hızlı büyüyen sektörlerden birisi olan enerji sektöründeki tecrübelerini ve uzman kadrosu ile elinde bulundurduğu bilgi birikimini bu sektörde pozisyon almak isteyen veya pozisyonunu ilerletmek isteyen yatırımcılara danışmanlık hizmeti olarak sunmaktadır. Ayrıca hem sektörün profesyonellerine hem de enerji şirketlerinde çalışmak isteyen veya enerji şirketleri ile iş ortağı olmak isteyen girişimci bayi adaylarına sektörel eğitimler vermektedir. Bu kapsamda ELECTURK ve EHAE iş birliği ile gerçekleştirilen "Elektrik Satışı ve Bayiliği Eğitimi" dizisi bu hizmetlerin ilk ayağıdır. Eğitim ve danışmanlık hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.