Yükleniyor...

FAALİYET ALANLARIMIZ

Elektrik Satışı

ELECTURK, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu'ndan ETS/3301-1/11983 no ile onaylı Toptan Satış Lisansı kapsamında, Türkiye'nin her noktasında serbest elektrik tüketicilerine indirimli elektrik hizmeti sağlar. ELECTURK, abonelerine kesintisiz ve aynı kalitedeki elektrik enerjisini daha cazip şartlara tedarik ederken, uzman kadrosuyla abonelerine 7/24 güler yüzlü ve şeffaf hizmetin keyfini yaşatır.

İkili Anlaşmalar

ELECTURK, enerji satışının yanısıra aynı zamanda gerek yurtiçinde gerekse yurt dışında yer alan enerji üretim şirketlerinin,ürettikleri enerjiyi ikili anlaşmalar yolu ile tedarik etmektedir.

Elektrik üretim kaynaklarının dönemsel maliyetleri ( doğalgaz, kömür, hidro, rüzgar, vs. ) göz önünde bulundurularak çalışmalar tatbik edilir. 

Enerji İthalatı ve İhracatı

ELECTURK, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumundan ETS/3301-1/11983 no ile onaylı Toptan Satış Lisansı kapsamında, TEİAŞ enterkonnekte sistemi üzerinden komşu ülkelerde bulunan enerji şirketleri ile elektik ticareti yapabilir. Bu kapsamda Bulgaristan, Romanya ve Yunanistan'da yer alan enerji şirketleri ile ithalat ve ihracat yönünde faaliyetlerimiz sürmektedir.

Proje Yönetimi

ELECTURK, Enerji konusunda uzman kadrosu ile gerek ülkemizde gerekse global piyasalarda oluşan tüm gelişmeleri takip eder, enerjinin üretimi, dağıtımı ve ticareti konularında ortaya çıkabilecek tüm projelerde yatırımcı, uygulayıcı ve danışman olarak yer alabilir.